PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA (1. 7.- 31. 8. 2024):

PO: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ÚT:                             13:00 – 18:00
ST: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ČT: ZAVŘENO
PÁ: ZAVŘENO

19.-23. 8. 2024: ZAVŘENO

VITAMARIN

VITAMARIN účinky: 

  • EPA/DHA v optimálním poměru
  • srdce*
  • mozek**
  • vývoj plodu a dětí**
Dostupnost Skladem na prodejně
310 Kč
VITAMARIN

VITAMARIN je bioinformační přípravek s obsahem unikátního rybího oleje z mořské ryby Engraulis japonicus s vyváženým poměrem účinných látek. 

Rybí olej je nejdůležitějším přírodním zdrojem řady nenasycených mastných kyselin, tzv. omega-3 kyselin a vitamínů A a D. Esenciální mastné kyseliny hrají významnou úlohu v celé řadě životně důležitých pochodů v lidském těle. Obsažené omega-3 kyseliny EPA a DHA blahodárně působí na činnost srdce (příznivý účinek je podmíněn 250 mg denního příjmu EPA a DHA). DHA kyselina podporuje normální činnost mozku a zraku (příznivý účinek je podmíněn 250 mg denního příjmu DHA). Přidaný vitamin E se podílí na ochraně buněk před oxidačním stresem.

Použití přírodního doplňku stravy Vitamarin

Přírodní přípravek Vitamarin obsahuje čistý rybí olej z mořské ryby Engraulis japonicus. Obsahuje omega-3 nenasycené (esenciální) mastné kyseliny v optimálním, vyváženém poměru

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce*(EPA/DHA) 

  • Přispívá k normálnímu vývoji zraku kojenců do 12 měsíců věku**(DHA)

  • Příjem z těla matky přispívá k normálnímu vývoji očí plodu v těle matky a kojenců vyživovaných mateřským mlékem**(DHA)

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku**(DHA)

  • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku**(DHA)

  • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem***

Účinné ingredience

Olej z mořské ryby Engraulis japonicus, vitamin E.

Doporučené dávkování:

1 kapsle 1-3x denně.
Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění:
Není určeno pro děti do 3 let. Přípravek není určen osobám přecitlivělým na mořské produkty. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování: 
Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Hmotnost: 0.127 kg
Obsah: 90 ks
Účinné ingredience: Olej z mořské ryby Engraulis japonicus, vitamin E.
složení 1 kapsle: olej z mořské ryby Engraulis japonicus (500 mg v jedné kapsli) [s obsahem kyseliny eikosapentaenové (EPA) – min. 38 %, tj. 190 mg a kyseliny dokosahexaenové (DHA) – min. 25 %, tj. 125 mg], želatinová kapsle, glycerol – zvlhčující látka, voda, vitamin E (2,5 mg v jedné kapsli tj. 20,8 % RHP*). *RHP referenční hodnota příjmu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: