V PÁTEK, 24. 5. 2024, má klub Energy ZAVŘENO.

PROBIOSAN INOVUM CAPS

  • přírodní probiotický komplex
  • kombinace unikátních (pre)probiotik
  • betaglukany - hlíva ústřičná
  • kolostrum
Dostupnost Skladem na prodejně
362 Kč
PROBIOSAN INOVUM CAPS

PROBIOSAN INOVUM obsahuje kombinaci inulinu, kolostra a extraktu z hlívy ústřičné obohacenou o komplex deseti nejúčinnějších probiotických kmenů (Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactococcus lactis subsp. lactis, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus).

Velká část lidské populace může mít zdravotní potíže související se špatnou střevní mikroflórou. Nejčastějšími důvody jsou znečištěné životní prostředí, nesprávné stravování, stres nebo nadužívání antibiotik. Patogenní mikroorganismy postupně převažují nad přirozenou střevní mikroflórou a poškozují organismus.Hovoříme o střevní dysbióze. Nejčastěji se jedná o hnilobné bakterie a plísně (Candida albicans). Účinek těchto patogenních kmenů se projevuje nejen zažívacími potížemi ve formě průjmů, zácpy, plynatosti a nechutenství, ale i omezením vstřebávání živin, vitamínů a minerálů. Bakteriální toxiny přestupují přes střevní stěnu do krve, oslabují organismus, poškozují imunitní systém a mohou způsobovat i psychická onemocnění.

Použití probiotického přípravku Probiosan Inovum Caps

Probiosan Inovum je přírodní přípravek obsahující 10 nejdůležitějších kmenů probiotických bakterií a prebiotikum inulin. Dále betaglukany pocházející z jejich nejlepšího zdroje, kterým je známá hlíva ústřičná, a vzácné kolostrum, jež je součástí mateřského mléka a vytváří se pouze v prvních hodinách po porodu.

Energetické působení podle principů TČM

Ovlivňuje především energetickou dráhu tlustého a tenkého střeva, močového měchýře, jater a žlučníku.

Účinné ingredience

Inulin, kolostrum, extrakt z hlívy ústřičné, směs probiotických kultur.

Složení

Probiotický komplex je tvořen 10 účinnými bakteriálními kmeny, které jsou rozděleny do tří základních skupin. 

Inulin

Betaglukany - extrakt z hlívy ústřičné: jsou velice účinné a dobře prozkoumané přírodní látky. Nejkvalitnější zdroje glukanů jsou houby. Účinné látky pocházejí z houby - hlívy ústřičné.

Kolostrum (mlezivo) je tekutina vznikající v mléčných žlázách hned po porodu. Obsahuje kolostrum produkované v bio kvalitě.

Doporučené dávkování a způsob podávání

Dávkování: 1kapsle 2-3x denně
Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění: 
Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování: 
Uchovávejte uzavřené, v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.
Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg
Obsah: 60 kapslí
Účinné ingredience: Inulin, kolostrum, extrakt z hlívy ústřičné, směs probiotických kultur.
složení 1 kapsle: inulin (150 mg), glukóza, želatinová kapsle, kolostrum (47 mg), extrakt z hlívy ústřičné (9 mg), hořečnaté soli mastných kyselin, směs probiotických kultur (2 mg (Bifidobacterium bifidum 3,33x107 CFU, Bifidobacterium breve 3,33x107 CFU, Bifidobacterium longum 3,33x107 CFU, Lactobacillus acidophilus 3,33x107 CFU, Lactobacillus casei 3,33x107 CFU, Lactobacillus plantarum 3,33x107 CFU, Lactobacillus rhamnosus 3,33x107 CFU, Lactococcus lactis subsp. lactis 3,33x107 CFU, Streptococcus thermophilus 3,33x107 CFU, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus 3,33x107 CFU)).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: