PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA (1. 7.- 31. 8. 2024):

PO: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ÚT:                             13:00 – 18:00
ST: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ČT: ZAVŘENO
PÁ: ZAVŘENO

19.-23. 8. 2024: ZAVŘENO

FYTOMINERAL

 • koloidní roztok minerálů a stopových prvků
 • pravěké ložisko
 • optimální využitelnost
Dostupnost Momentálně nedostupné
477 Kč
FYTOMINERAL

FYTOMINERÁL je koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů. Fytomineral obsahuje přírodní minerály, které se vyznačují vysokou vstřebatelností. Obsahuje více než 60 minerálů a stopových prvků, jež jsou pro organismus maximálně vstřebatelné (až z 98 %).

Použití přírodního přípravku Fytomineral

Koloidní roztoky minerálů jsou biologicky dostupné a vysoce vstřebatelné prvky získávané z pravěkých rostlinných ložisek v Utahu ve Spojených státech. Vznikaly po tisíce let rozkladem rozmanitých přírodních materiálů (rostlin, solí a vzácných zemin - jílů) a přeměnou neorganických minerálních sloučenin na suspendované organické, svou strukturou příbuzné tělním tekutinám. Jsou čistě přírodní, organismem optimálně využitelné a působí rychle a efektivně.

Minerální látky tvoří přibližně 4 % celkové tělesné hmotnosti člověka. Ačkoliv minerály, stopové prvky i vitaminy nejsou nositeli energie, tak jsou zcela nezbytnou složkou naší stravy. 
Přestože většina minerálů je v dostatečném množství obsažena ve vhodných potravinách, dochází při konzumaci běžné „moderní“ stravy plné tuků, cukrů a soli k nedostatečnému příjmu určitých minerálních látek. Na druhé straně při užívání některých farmaceutických přípravků může dojít k předávkování nebo nerovnováze přijímaných minerálních látek. 
Tento problém je při užívání Fytomineralu eliminován, protože minerální látky jsou v koloidním stavu netoxické a nemůže docházet k jejich předávkování ani nerovnováze. Tělo si krátkodobě dokáže udržet rovnováhu minerálních látek samo. Nedostatek, nadbytek či nesprávný poměr minerálních látek mohou vést ke zdravotním problémům. Pokud je příjem minerálů dlouhodobě nízký, čerpá organismus ze zásob uložených ve svalech, játrech a kostech.

Minerály v koloidní formě jsou získávány originálním procesem, z pozůstatků deštného pralesa, jenž rostl na Zemi před 100 miliony let.

U přírodních zdrojů nelze přesně garantovat a tudíž uvádět přesný obsah jednotlivých prvků.

Účinné ingredience

Koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů.

Vlastnosti minerálů v koloidní formě

Minerály v koloidním roztoku se považují za nejdokonalejší formu minerálů pro svou až 98% využitelnost a nulovou toxicitu. 

Energetické působení Fytomineralu podle principů TČM

Fytomineral ovlivňuje především energetickou dráhu tří zářičů tří ohnišť, sleziny, slinivky, žaludku, jater, žlučníku, močového měchýře a dráhu ústřední, pojivovou, početí a řídící.

Další možnosti využití Fytomineralu

  • Minerální voda – pro přípravu minerální vody s přírodní formou minerálů stačí 15 kapek do 1/2 litru kvalitní vody.

  • Iontový nápoj – po fyzické zátěži či tréninku si do sklenice vody přimíchejte 15 kapek. 

  • Regenerace vlasů – do 1/2 litru vody nakapejte 15 kapek Fytomineralu a touto minerální vodou si po umytí provlhčete vlasy a vlasovou pokožku.

  • Regenerace nehtů – po každém odlakování nebo při lomivosti a špatné kvalitě nehtů aplikujte koncentrovaný koloidní roztok minerálů na každý nehet. 

  • Regenerace pleti – přidáním 15 kapek do 1/2 litru vody získáte minerální vodu pro unavenou pleť. Aplikujte 3x denně. Vodu si připravujte vždy čerstvou. Fytomineral můžete přidávat do různých krémů a masek.

  • Výživa rostlin – do 1 litru vody dejte 4 kapky koncentrátu.

Složení Fytomineralu

minerální voda (koloidní roztok minerálů)

Dávkování

Děti od 3 do 12 let: 15 kapek 1x za den. Dospělí: 30 kapek 1x za den (30 kapek = 2,3 ml).

Denní dávku koloidního roztoku minerálů zamíchejte ve sklenici vody a vypijte pokud možno po jídle. Před použitím protřepejte. Po třech týdnech užívání doporučujeme vždy 1 týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění: 
Není určeno dětem do 3 let. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Případný sediment není na závadu. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.Doplňkové parametry

Kategorie: Unikátní přírodní zdroje
Hmotnost: 0.224 kg
Obsah: 100 ml
Účinné ingredience: Koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů
Složení: minerální voda (koloidní roztok minerálů)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: