PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA (1. 7.- 31. 8. 2024):

PO: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ÚT:                             13:00 – 18:00
ST: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ČT: ZAVŘENO
PÁ: ZAVŘENO

19.-23. 8. 2024: ZAVŘENO

DRAGS IMUN

  • vysoce koncentrovaný extrakt
  • tropické oblasti peru
  • tradiční indiánská medicína
  • nazývaný také Sangre de Drago („dračí krev“)
Dostupnost Skladem na prodejně
499 Kč
DRAGS IMUN

DRAGS IMUN je bioinformační přípravek obsahující čistou pryskyřici ze stromu Croton lechleri nazývanou také Sangre de Drago („dračí krev“). 

Použití přírodního doplňku stravy Drags Imun

Jednotlivé druhy stromu Croton spp. dávají světu tmavě červenou pěnivou mízu, jejíž pěnivost způsobují obsažené saponiny. Nejčastěji je citován druh Croton lechleri Muell. Arg. jako typický zástupce a „producent“ rubínově zbarveného latexu, který je také obsahem přípravku Drags Imun. Domovem tohoto stromu z čeledi Euphorbiaceae jsou deštné pralesy Střední a Jižní Ameriky. Ve fytoterapii se používá jeho kůra, listy, větvičky a hlavně zmíněná pryskyřice, která má své pevné místo v tradiční medicíně Latinské Ameriky a je zde po staletí využívána různými způsoby.

Účinky Drags Imunu

Pryskyřice z Croton lechleri se v poslední době stala předmětem intenzivního vědeckého výzkumu. Je v ní obsaženo velké množství antioxidantů (proantokyanidiny), dále pak alkaloid taspin, tanin a další látky, které zodpovídají za její výjimečné vlastnosti. Drags Imun má díky svým vlastnostem široké pole indikací. 
Aplikována je orálně, rektálně, vaginálně i zevně a používá se k ovlivnění velmi širokého spektra onemocnění. Míza velmi rychle zasychá a vytváří druhotnou ochrannou vrstvu. Drags Imun má celou řadu pozitivních účinků. Díky jeho vlastnostem jej lze použít jak k vnitřní aplikaci, tak k vnější.

Energetické působení Drags Imunu podle principů TČM

Drags Imun ovlivňuje především energetické dráhy sleziny, žaludku, tří zářičů (tří ohnišť), tenkého a tlustého střeva.

Doporučené dávkování

Drags Imun je přípravek určený jak k vnitřnímu, tak vnějšímu užití. Před použitím protřepejte.

Vnitřní užití:

Dospělí: max. 1-3 denně 10 kapek (0,5 ml), děti: max. 1-3x denně 1 kapka na 10 kg tělesné váhy. Zapijte vodou. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Před použitím protřepat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Vnější užití: 

Při poranění aplikovat přímo na ránu.
Jako kloktadlo: dát 3–5 kapek do sklenice vody.
V případě vnějšího použití je nespornou výhodou, že nepálí. 


Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Přípravek neobsahuje žádné přidané konzervační látky. Vzhledem k přírodnímu charakteru výrobku je možný vznik hustého sedimentu, který však není na závadu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Unikátní přírodní zdroje
Hmotnost: 0.089 kg
Objem: 30 ml
Složení: 100% pryskyřice Croton lechleri

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: