V PÁTEK, 24. 5. 2024, má klub Energy ZAVŘENO.

GREPOFIT NOSOL AQUA

  • antimikrobiální a protizánětlivý nosní sprej
  • působí proti rýmě a jejím projevům
  • zlepšuje dýchání a snižuje diskomfort při průběhu nemoci
  • předchází návratu onemocnění
  • zajišťuje hygienu nosní sliznice
  • je vhodný pro osoby v klimatizovaném prostředí
Dostupnost Skladem na prodejně
243 Kč
GREPOFIT NOSOL AQUA

GREPOFIT NOSOL AQUA 

Antimikrobiální a protizánětlivý nosní sprej působí proti rýmě a jejím projevům. Podporuje lepší dýchání, průběh nemoci a předchází jejímu návratu. 

 Rychlý nástup, dlouhé působení

Grepofit nosol aqua patří do skupiny přírodních přípravků. Svou komplexní formulací se však snaží docílit rychlého a hlavně dlouhotrvajícího účinku srovnatelného s chemickými léky. Jako základ obsahuje třetihorní termální vodu obohacenou o extrakty ze šalvěje lékařské a šišáku bajkalského, grepový extrakt, kyselinu hyaluronovou a čistou esenci myrty obecné.

Pro léčbu

Podstatným faktorem ovlivňujícím výsledek je rychlost nasazení přípravku. Nejvhodnější je použití Grepofitu nosol aqua ihned po zjištění prvních příznaků onemocnění a doporučené je pokračování nejméně jeden den po jejich odeznění. 

Preventivní užití

Náš nos neslouží pouze jako součást dýchacího ústrojí, ale také filtruje nečistoty, které se ve vzduchu nacházejí. Hrubé nečistoty jsou zachytávány nosními chloupky, zatímco drobnější částice ulpívají na nosní sliznici. Na jejím povrchu jsou drobné řasinky překryté přirozeným hlenem, jejichž neustálý pohyb za normálních okolností umožňuje postupné odlučování nečistot. Pokud však máme sliznici příliš suchou, nebo pokud je hlen příliš hustý, řasinky jsou omezené v pohybu a jejich funkce je snížená.

Preventivním ošetřením Grepofitem nosol aqua na bázi denní hygieny docílíte šetrného očištění sliznice a snížíte riziko infekce horních cest dýchacích. Velmi vhodný je tento návyk pro osoby, které jsou denně vystaveny klimatizovaným prostorám. Sliznice jsou tak regenerovány, zvlhčeny a dokážou zabránit negativním důsledkům této dlouhodobé expozice. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiseptické produkty
Hmotnost: 0.1 kg
Obsah: 20 ml
Účinné ingredience: Extrakt z grapefruitu, šalvěje lékařské a šišáku bajkalského, myrtový olej, kyselina hyaluronová.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: