PERALGIN

PERALGIN účinky: 

  • podporuje produkci cytokinů a specifických protilátek*
  • duševní pohoda, stres, relaxace**
  • nervová soustava, svaly***
Dostupnost Skladem na prodejně
451 Kč
PERALGIN
peralgin 3D 300dpi
Tip

PERALGIN je bioinformační přípravek obsahující komplex bylinných výtažků, extrakt z housenice čínské (cordyceps) a hořčík. Základ Peralginu tvoří extrakt a olej z perily křovité, která  je pro své účinky velmi ceněnou bylinou tradiční čínské medicíny a která přispívá k ochraně organismu. Přípravek dále obsahuje výtažek z léčivé cizopasné houby cordyceps. Komplex účinných látek je doplněn esencí z brutnáku, kozlíku, ze semen vinných hroznů a obohacen hořčíkem. Hořčík se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje činnost nervové soustavy a normální stav kostí a zubů.  V extraktu z révy jsou přirozeně se vyskytující antioxidanty, které pomáhají chránit buňky a tkáně před oxidačním poškozením, a zvyšují tak celkovou obranyschopnost organismu. Kozlík přispívá k optimální relaxaci včetně podpory zdravého spánku. 

Použití přírodního doplňku stravy Peralgin

  • reguluje produkci cytokinů a specifických protilátek, které zasahují téměř do všech dějů v organismu*(perila křovitá)

  • zajišťuje duševní pohodu a napomáhá zvládání stresu**(Kozlík lékařský)

  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy a svalů***(horčík)

Energetické působení Peralginu podle principů TČM

Peralgin harmonizuje především energetickou dráhu plic, tlustého střeva, močového měchýře, sleziny, slinivky a tří zářičů (tří ohnišť).

Účinné ingredience

Perila křovitá – olej ze semen a extrakt z listů, oxid hořečnatý, brutnák lékařský – olej ze semen, réva vinná – extrakt ze semen, housenice čínská – extrakt, kozlík lékařský – extrakt z kořene, lecitin.

Doporučené dávkování

1 kapsle 1–3x denně.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování!
Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: 
Výrobek není určen dětem do 3 let, pro těhotné a kojící ženy a osoby přecitlivělé na sójové produkty. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem.  Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování: 
Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 10–25 oC, chraňte před mrazem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Hmotnost: 0.15 kg
Obsah: 120 kapslí
složení 1 kapsle: želatinová kapsle, sójový olej, perila křovitá (Perilla frutescens) – olej ze semen 90 mg, perila křovitá (Perilla frutescens) – extrakt z listů 90 mg, glycerol – zvlhčující látka, oxid hořečnatý (32 mg hořčíku v jedné kapsli, tj. 8,5 % RHP*), brutnák lékařský (Borago officinalis) – olej ze semen 25 mg, réva vinná (Vitis vinifera) – extrakt ze semen 25 mg, extrakt z housnice čínské (Cordyceps sinensis) 25 mg, voda, extrakt z kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis) 15 mg, uhličitan vápenatý – regulátor kyselosti, lecitin, mono- a diglyceridy mastných kyselin – zahušťovadlo, karamel – přírodní barvivo. *RHP – referenční hodnota příjmu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: