RELAXIN

RELAXIN účinky: 

  • bývá nazýván produktem vyrovnanosti a štěstí
  • unikátní kombinace magnólie a kudzu
  • neobsahuje kofein a není návykový
Dostupnost Skladem na prodejně
391 Kč
RELAXIN

Relaxin je bioinformační přípravek obsahující unikátní kombinaci dvou vysoce účinných přírodních extraktů. Z kůry stromu magnolie a kořene kudzu. Oba jsou vyrobeny ojedinělou metodou, která kombinuje klasickou, vodně-lihovou extrakci a následnou vysokou míru koncentrace. Ta umožňuje dosahovat skutečně terapeutických hladin účinných látek, násobných oproti klasickým extraktům. 

Použití bylinného koncentrátu Relaxin

Relaxin obsahuje výjimečně účinný komplex izoflavonoidů a lignanů. 
Přírodní produkt Relaxin obsahuje unikátní kombinaci dvou vysoce účinných extraktů. Z kůry stromu magnólie a kořene kudzu. V tradiční čínské a japonské medicíně je magnólie používána již po staletí. Jejími hlavními obsahovými látkami jsou magnolol a honokiol.
Extrakt z kořene kudzu obsahuje až 12 % izoflavonoidů, zejména daidzinu, daidzeinu, diacetylpuerarinu. Největší část, až 80 %, však tvoří cenný puerarin, který je často nazývaný „hormon štěstí“.

Energetické působení Relaxinu podle principů TČM

Relaxin působí přednostně na dráhy srdce, tenkého střeva, perikardu, tří ohnišť a sleziny, dotýká se také dráhy plic a tlustého střeva.

Účinné ingredience

Extrakt z kořene kudzu a kůry magnólie.

Magnolie
V tradiční čínské a japonské medicíně je magnolie používána již po staletí. Jejími hlavními obsahovými látkami jsou magnolol a honokiol. 

Kudzu
Extrakt kořene kudzu obsahuje až 12 % izoflavonoidů, zejména daidzinu, daidzeinu, diacetylpuerarinu. Největší část, až 80 %, však tvoří cenný puerarin, který je často nazývaný jako „hormon štěstí“. 

Doporučené dávkování a způsob podávání

Jednorázově 2–7 kapek, možno užívat až 3x denně (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje týdenní pauza. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.

Upozornění
Výrobek není určen pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování
Uchovávejte v suchu, mimo dosah prímého slunecního zárení, pri teplote 10–25 °C. Chrante pred mrazem. Ukládejte mimo dosah detí.


Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní bylinné koncentráty
Hmotnost: 0.1 kg
Objem: 30 ml
Účinné ingredience: Extrakt z kořene kudzu a kůry magnólie.
Složení dávky 7 kapek:: Vysoce koncentrovaný bylinný extrakt (Pueraria montana radix, Magnolia officinalis cortex) 90 % (0,31 ml), voda, celulóza – zahušťovadlo, xanthan – zahušťovadlo, kyselina citronová – regulátor kyselosti, sorbát draselný – konzervant.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: