RUTICELIT RENOVE

  • přírodní pleťový krém 
  • změkčení a zvláčnění 
  • pro všechny typy pleti
  • vhodné také pro pleť s rozšířenými žilkami – kuperózou

 

 

 

Dostupnost Skladem na prodejně
397 Kč
RUTICELIT RENOVE

RUTICELIT RENOVE 

Ruticelit renove je přírodní pleťový krém s botoxovým efektem a vůní růže damašské. Ruticelit renove je díky své lehké revitalizační kompozici určený pro všechny typy pletiPokud nemáte pleť příliš mastnou ani nepociťujete suchost a stahování, Ruticelit renove je ten pravý. Zpevňuje a posiluje pružnost cév, podporuje mikrocirkulaci a zmírňuje svědění. Pokožku změkčuje a zvláčňujeObsahuje mimořádně vysoký podíl účinných látek, třetihorní termální vodu a nejkvalitnější rostlinné oleje. Parfém obsahuje pouze vzácné aromaterapeutické esence.

  •  botoxový efekt 
  • vůně růže damašské
  • pleť s rozšířenými žilkami

 Je vhodný jako denní i noční krém.

Ruticelit renove náleží k prvku Oheň a energiím Tepla a Žáru. Pro Oheň je typická hořká chuť, jižní světová strana a z ročních období samozřejmě léto. V lidském životě představuje dobu radostného mládí. Období Ohně je spojeno s intenzivním duševním vývojem, zvídavostí, intuicí a smíchem, schopností prožívat štěstí nezávisle na vnějších faktorech. Na druhou stranu se může projevovat zmateností v jednání a neschopností se vyjádřit. Růže je čistá láska zkoncentrovaná do kapky esence, která podpoří radost, důvěru a přijetí sama sebe.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pěstící kosmetika
Hmotnost: 0.104 kg
Objem: 50 ml
Účinné ingredience: Bylinný extrakt (jerlín japonský, rybíz černý, krvavec toten, routa vonná, pohanka obecná, jinan dvoulaločný, vilín virginský, přeslička rolní, arnika horská, jírovec maďal, třezalka tečkovaná, kostival lékařský, komonice lékařská, měsíček lékařský, úročník bolhoj), éterické silice (geránium, bigarádie, vanilka, růže a cypřiš), čistý rostlinný olej arganový, mandlový, makadamiový a černuchový, kyselina jantarová, Vermesin®.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: