GAJA ESSENCE 2 SET

  • Zvýhodněný 2 set GAJA ESSENCE
  • biorytmická kaše
  • nutričně komplexní výživa
  • prvek ZEMĚ (dle TČM)
  • podpora harmonického trávení
  • posílení funkce sleziny, slinivky a žaludku
  • obnova energie
  • čistě přírodní složení
960 Kč –10 % 860 Kč
GAJA ESSENCE 2 SET
570e gaja essence 2set
Akce
960 Kč –10 %

GAJA ESSENCE

Přírodní, harmonizační a biorytmická kaše, vytvořená podle zásad tradiční čínské medicíny. Respektuje klíčové potřeby a biorytmy našeho těla, dodává šetrně připravené a vzájemně sladěné esenciální ingredience ve správný okamžik. Všechny suroviny byly pečlivě vybrány s důrazem na kvalitu a způsob zpracování, zachovávajíce tak jejich ryzí čistotu a živou podstatu. Kaše je plně bez chemických látek, přísad a konzervantů. Neobsahuje lepek, živočišné mléko ani rafinovaný cukr.

Pomáhá harmonizovat dráhu sleziny-slinivky a žaludku. Díky synergickému působení jednotlivých složek podle TČM funguje jako prevence a terapeutická strava pro jedince s oslabenou čchi sleziny-slinivky a žaludku. Je lehká na trávení a vhodná pro osoby s citlivým trávicím systémem.

Poskytuje vyváženou energii, komplexní výživu, snadno stravitelnou, čistou a přirozenou potravu. Podporuje produkci trávicích šťáv v žaludku a pomáhá se vstřebáváním potravy, podporuje také obnovu prospěšných bakterií ve střevech.

Jedná se o snadno dostupnou, rychlou a výživnou možnost snídaně či svačiny pro práci, školu, cestování, dovolenou, nebo i pro porodnice a nemocnice.

Účinné ingredience

Sušené naklíčené ovesné vločky – lehce drcené, hruška sušená – kousky, kokosové mléko sušené, vaječný protein, panela mletá, miso sušené, kopřiva semeno, vanilka pravá mletá, citronový prášek sušený, nerafinovaná sůl.

SLOŽENÍ – 1 PORCE (60 G)

Sušené naklíčené ovesné vločky – lehce drcené (34,2 g), hruška sušená – kousky (5,8 g), sušené kokosové mléko (5,8 g), vaječný protein (5,8 g), panela mletá (5,8 g), miso sušené (1,9 g), kopřiva semeno (0,4 g), vanilka pravá mletá, citronový prášek sušený, nerafinovaná sůl.

ZPŮSOB POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ

Do misky vysypte 60 g kaše (3–4 polévkové lžíce) a zalijte 160–180 ml horkou vodou (90 °C) anebo (rostlinným) mlékem. Nechte pod pokličkou odstát 2-3 minuty.
Dle chuti přidejte ovoce, ořechy, semínka, jogurt nebo tvaroh apod.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ENERGYFOOD
Hmotnost: 0.84 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: