PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA (1. 7.- 31. 8. 2024):

PO: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ÚT:                             13:00 – 18:00
ST: 10:00 – 12:00   14:00 – 18:00
ČT: ZAVŘENO
PÁ: ZAVŘENO

19.-23. 8. 2024: ZAVŘENO

RUNA ESSENCE + BUDDHA ESSENCE

 RUNA: 

 • biorytmické smoothie
 • osvěžující a nutričně vyvážené smoothie
 • podle tradiční čínské medicíny patří k prvku oheň
 • posiluje srdce a tenké střevo
 • má omlazující efekt a podporuje tvorbu kolagenu
 • povzbuzuje životní radost
 • harmonizuje psychiku
 • čistě přírodní složení

 

BUDDHA:

 • biorytmická kaše
 • nutričně komplexní výživa
 • prvek KOV (dle TČM)
 • podpora imunity
 • posílení funkce plic a tlustého střeva
 • obnova energie
 • čistě přírodní složení
960 Kč –10 % 860 Kč
RUNA ESSENCE + BUDDHA ESSENCE
Akce Novinka Tip
960 Kč –10 %

RUNA ESSENCE

Runa essence je přírodní, harmonizační a biorytmické smoothie, vytvořené podle zásad tradiční čínské medicíny (TČM). Podporuje psychickou pohodu, povzbuzuje životní radost a přispívá k mladistvému vzhledu. Respektuje nutriční potřeby a klíčové biorytmy organismu, dodává tělu šetrně připravené a vzájemně sladěné esenciální ingredience. Všechny suroviny jsou pečlivě vybírány s důrazem na kvalitu a způsob zpracování, zachovávajíce jejich ryzí čistotu a živou podstatu. Smoothie je zcela bez chemických látek, aditiv a konzervantů. Neobsahuje lepek ani přidaný cukr.

Synergické složení a účinek jednotlivých složek podle TČM funguje jako prevence i terapeutická strava pro jedince s oslabenou čchi srdce a tenkého střeva. Ingredience jako ovoce, medicinální houba, bylinky a koření se navzájem podporují. Obsahuje zdroj vlákniny, bílkovin, sacharidů a kvalitních tuků, a je plné zdraví prospěšných antioxidantů, polyfenolů, vitaminů a minerálů. Má výrazný omlazující (anti-aging) efekt.

Jedná se o snadno dostupnou, rychlou a nutričně hodnotnou snídani nebo svačinu do práce, školy, na cesty, dovolenou, do porodnic nebo nemocnic.

Účinné ingredience

Syrovátkový protein, sušené kokosové mléko, lyofilizovaný banán – prášek, sušená hruška – prášek, plodnice rosolovky řasotvaré – prášek, lyofilizovaná borůvka (plod) – prášek, extrakt z nati mučenky pletní, sušený mletý oddenek zázvoru lékařského, extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého, nerafinovaná sůl.

SLOŽENÍ – 1 PORCE (60 G)

Syrovátkový protein (32,8 %), sušené kokosové mléko (16,7 %), lyofilizovaný banán – prášek (16,3 %), sušená hruška – prášek (13,3 %), plodnice rosolovky řasotvaré – prášek (9,3 %), lyofilizovaná borůvka (plod) – prášek (9 %), extrakt z nati mučenky pletní (1,7 %), sušený mletý oddenek zázvoru lékařského (0,3 %), extrakt z oddenku kurkumovníku dlouhého (0,2 %), nerafinovaná sůl. Může obsahovat stopy obilovin, skořápkových plodů, sezamu a mléka.

ZPŮSOB POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ

Do mixéru na přípravu smoothie (anebo do šejkru – pokud vám nevadí hrubší konzistence)
vsypte 30 g (cca 2–3 lžíce) smoothie, zalijte cca 200 ml vody pokojové teploty a rozmixujte.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C.

 

Výživové údaje  na 100 g na 1 porci (30 g)
Energie 1770 kJ/423 kcal   531 kJ/127 kcal
Tuky  16,00 g  4,80 g
z toho nasycené mastné kyseliny  11,70 g  3,50 g
Sacharidy  35,00 g  10,50 g
z toho cukry (přirozeně se vyskytující)  21,70 g  6,50 g
Vláknina  12,00 g  3,60 g
Bílkoviny  32,30 g  9,70 g
Sůl 0,30 g  0,10 g

 

 

BUDDHA ESSENCE

Přírodní, harmonizační a biorytmická kaše, vytvořená podle zásad tradiční čínské medicíny. Respektuje klíčové potřeby a biorytmy našeho těla, dodává šetrně připravené a vzájemně sladěné esenciální ingredience ve správný okamžik. Všechny suroviny byly pečlivě vybrány s důrazem na kvalitu a způsob zpracování, zachovávajíce tak jejich ryzí čistotu a živou podstatu. Kaše je plně bez chemických látek, přísad a konzervantů. Neobsahuje lepek, živočišné mléko ani rafinovaný cukr.

Pomáhá harmonizovat dráhu plic a tlustého střeva. Díky synergickému působení jednotlivých složek podle TČM funguje jako prevence a terapeutická strava pro jedince s oslabenou čchi plic a tlustého střeva (imunity) Nezatěžuje trávicí systém. 

Poskytuje vyváženou energii, komplexní výživu, snadno stravitelnou, čistou a přirozenou potravu. Podporuje organismus, prohřívá trávicí systém, podporuje správné vyprazdňování, posiluje imunitní systém a dodává energii. Jedná se o snadno dostupnou, rychlou a výživnou možnost snídaně či svačiny pro práci, školu, cestování, dovolenou, nebo i pro porodnice a nemocnice.

Účinné ingredience

Sušené naklíčené ovesné vločky – lehce drcené, banán lyofilizovaný – prášek, kustovnice čínská – sušený plod, sušené kokosové mléko, piemontské oříšky – drcené, karob pražený – mletý, směs Dýňové koření, chryzantéma morušolistá – okvětní lístky, citronový prášek – sušený, nerafinovaná sůl.

SLOŽENÍ – 1 PORCE (60 G)

Sušené naklíčené ovesné vločky – lehce drcené (26,9 g), banán lyofilizovaný – prášek (9,0 g), kustovnice čínská – sušený plod (7,2 g), sušené kokosové mléko (7,2 g), piemontské oříšky – drcené (6,3 g), karob pražený – mletý (2,7 g), směs Dýňové koření (0,5 g), chryzantéma morušolistá – okvětní lístky (0,15 g), citronový prášek – sušený, nerafinovaná sůl.

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C.
Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ENERGYFOOD
Hmotnost: 0.63 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: