SKELETIN při nákupu nad 4000,-Kč*

SKELETIN při nákupu nad 4000,-Kč*
Slevy se nesčítají.

 

Dostupnost Skladem na prodejně
1 Kč
SKELETIN při nákupu nad 4000,-Kč*
SKELETIN při nákupu nad 4000,-Kč*
Akce

Do hodnoty nákupu PRODUKTU ZA 1 Kč se nezahrnují: akční nabídka Beauty kosmetiky, čajů a veterinární
akční nabídka! Slevy se nesčítajíKaždou kombinaci za 1 Kč lze nakoupit maximálně 3x v měsíci na 1 registrační číslo. Akce koncentrát za 1 Kč při nákupu nad 5000 Kč bude v listopadu a prosinci (2023) pozastavena.

Jedná se o doplňky stravy a kosmetiku. Akce platí od 1. 11. do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob. 

 

SKELETIN

je bioinformační přípravek s obsahem unikátních přírodních látek, zejména manganu, který podporuje normální stav kostí a tvorbu pojivových tkání. 

Lidská kostra se skládá přibližně ze 206 kostí, které jsou vzájemně spojeny v důmyslný opěrný systém. Ve spojení jednotlivých kostí hraje zásadní roli chrupavčitá tkáň, která chrání povrch kostí v místech kloubních spojení před nadměrným opotřebením. Pro stavbu kostí jsou potřeba jednak minerální látky, které představují 60 % kostní tkáně (jedná se hlavně o vápník, fosfor a hořčík) a kolagen, který tvoří 24 % kostní tkáně. Díky obsahu minerálních látek jsou kosti pevné a tvrdé a díky kolagenu pružné v tahu i tlaku. Pokud kostem chybí minerální látky, stávají se měkčí (osteomalacie) a řidší (osteoporóza) a mají tendenci se ohýbat a velmi snadno se zlomí. Pokud kostem chybí elastický kolagen, jsou sice tvrdé, ale velmi křehké a nevydrží potřebnou zátěž. Kolagen je také základní chemickou látkou, která až ze 40 % utváří chrupavčitou tkáň. Ta obaluje styčné plochy kloubních spojení a chrání je tím před nadměrným opotřebením. Pro udržení zdravých kostí a kloubů je důležité dodržovat po celý život dostatečnou, avšak přiměřenou tělesnou aktivitu a dodávat tělu dostatečné množství látek potřebných pro stavbu a jejich obnovu.

Použití přírodního doplňku stravy Skeletin

  • udržuje zdravé klouby* (kolagen) 

  • zajišťuje normální stav kostí, vlasů a nehtů** (Kopřiva dvoudomá)

  • podporuje zdraví kůže a hojení ran*** (šípková růže)

  • zdraví močového měchýře a ledvin*** (šípková růže)

  • antioxidant, podporuje přirozenou obranyschopnopst organismu*** (šípková růže)

Energetické působení Skeletinu podle principů TČM

Skeletin ovlivňuje především energetickou dráhu ledvin a močového měchýře, žaludku, slinivky a plic, dále pak dráhu srdce a tří zářičů (tří ohnišť).

Účinné ingredience

Prášek ze sépiové kosti, kolagen, rybí olej, extrakt ze stonku a listu kopřivy dvoudomé, síran manganatý, extrakt z plodu šípkové růže.

Doporučené dávkování

2-2-1 kapsle denně, nejlépe po jídle. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: 
Výrobek není určen osobám přecitlivělým na včelí, sójové a mořské produkty. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování: 
Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C a chraňte před mrazem.Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Hmotnost: 0.133 kg
Obsah:: 90 ks
Účinné ingredience: Extrakt: plod kustovnice čínské, kořen kudzu vine, plod rakytníku řešetlákového, květ měsíčku lékařského, kořen ženšenu
složení 1 kapsle: sójový olej, želatinová kapsle, extrakt z plodu kustovnice čínské (80 mg), glycerol – zvlhčující látka, extrakt z kořene kudzu vine (50 mg), extrakt z plodu rakytníku řešetlákového (25 mg), voda, extrakt z květu měsíčku lékařského (13,5 mg), extrakt z kořene ženšenu (10 mg), Chlorella pyrenoidosa (10 mg), včelý vosk – leštící látka, olej z dýňových semen (10 mg), extrakt z listu jinanu dvoulaločného (8 mg), karamel – přírodní barvivo, vitamin C – kyselina L-askorbová (3 mg, tj. 3,75 % RHP*), vitamin B6 - pyridoxin (1 mg, tj. 71,4 % RHP*), vitamin B9 - kyselina listová (200 ug tj. 100% RHP*), vitamin B12 - kyanokobalamin (50 ug tj. 2000 % RHP*). * RHP – referenční hodnota příjmu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: