REVITAE při nákupu nad 4000,-Kč*

Neohodnoceno
Značka: ENERGY

REVITAE při nákupu nad 4000,-Kč*
Slevy se nesčítají.

 

Dostupnost Skladem na prodejně
1 Kč
REVITAE při nákupu nad 4000,-Kč*
Neohodnoceno
Značka: ENERGY
Revitae
Akce

**Všechny zvýhodněné ceny platí pouze pro členy Energy. Do hodnoty nákupu při nabídce PRODUKT ZA 1 Kč se nezahrnují balíčky Beauty Energy a akční zlevnění čajů. Slevy se nesčítají. Každou kombinaci za 1 Kč lze nakoupit maximálně 3x v měsíci na 1 registrační číslo. Jedná se o doplňky stravy a kosmetiku. Akce platí od 1. 11. do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob. 

REVITAE

účinky: 

duševní stav a výkon, stres a vitalita*
nervová soustava**
hormonální aktivita***
játra - detoxikace****

REVITAE  je bioinformační přípravek obsahující unikátní kombinaci kustovnice čínské (Lycium chinense Mill), kořene kudzu (Pueraria lobata), jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), ženšenu (Panax ginseng), rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), vitaminů skupiny B, a oleje z dýňových semen. 

Použití přírodního doplňku stravy Revitae

  • pozitivně ovlivňuje duševní stav a výkon, vitalitu a zvládání stresu*(ženšen)
  • pomáhá při slabostech a vyčerpání, podporuje přirozenou obranyschopnost a sexuální zdraví*(ženšen) 
  • přispívá k normální činnosti nervové soustavy**(Vitaminy B6 a B12)  
  • regulace hormonální aktivity a k tvorba červených krvinek*** (vitamin B6)
  • podporuje zdravá játra a pročištění (detoxikaci)****(Chlorella)
  • zajišťuje zdraví kardiovaskulárního systému a pomáhá při stavech únavy*****(Rakytník řešetlákový)
  • má vliv na normální činnost mozku a kognitivní funkce (paměť, pozornost, koncentraci, pohotovost)******(Ginkgo biloba)

Energetické působení Revitae podle principů TČM

Revitae nejvíce působí na meridián řídící, tří zářičů (tří ohnišť), meridián žaludku, osrdečníku, sleziny – slinivky a jater. Spolupůsobí na meridián tenkého střeva, močového měchýře a ledvin.

Účinné ingredience

Extrakt: plod kustovnice čínské, kořen kudzu vine, plod rakytníku řešetlákového, květ měsíčku lékařského, kořen ženšenu; Chlorella pyrenoidosa, olej z dýňových semen, extrakt z listu jinanu dvoulaločného, vitamin C, vitamin B6, vitamin B9, vitamin B12.

Doporučené dávkování

1 kapsle 2–3x denně nejlépe po jídle.
Po třech týdnech užívání doporučujeme jeden týden pauzu.
Nepřekračujte doporučené denní dávkování!
Během užívání přípravku je vhodné zvýšit příjem tekutin.

Upozornění: 
Výrobek není určen osobám přecitlivělým na včelí a sójové produkty. Není určeno pro děti do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. Může snižovat srážlivost krve.

Způsob skladování:
Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 oC, chraňte před mrazem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Hmotnost: 0.133 kg
Obsah:: 90 ks
Účinné ingredience: Extrakt: plod kustovnice čínské, kořen kudzu vine, plod rakytníku řešetlákového, květ měsíčku lékařského, kořen ženšenu
složení 1 kapsle: sójový olej, želatinová kapsle, extrakt z plodu kustovnice čínské (80 mg), glycerol – zvlhčující látka, extrakt z kořene kudzu vine (50 mg), extrakt z plodu rakytníku řešetlákového (25 mg), voda, extrakt z květu měsíčku lékařského (13,5 mg), extrakt z kořene ženšenu (10 mg), Chlorella pyrenoidosa (10 mg), včelý vosk – leštící látka, olej z dýňových semen (10 mg), extrakt z listu jinanu dvoulaločného (8 mg), karamel – přírodní barvivo, vitamin C – kyselina L-askorbová (3 mg, tj. 3,75 % RHP*), vitamin B6 - pyridoxin (1 mg, tj. 71,4 % RHP*), vitamin B9 - kyselina listová (200 ug tj. 100% RHP*), vitamin B12 - kyanokobalamin (50 ug tj. 2000 % RHP*). * RHP – referenční hodnota příjmu