Kategorie produktů   

SKELETIN

 • Cena od:447,00 Kč
   
 •  
  SKELETIN
  SKELETIN
  SKELETIN
   

  Varianty produktu

  Název produktuDostupnost Cena  
  SKELETIN 135 tablet
  SKELETIN 135 tablet
  SKELETIN 135 tablet
   447,00 Kč  
  bez DPH 388,70 Kč   
  ks
  SKELETIN 405 tablet
  SKELETIN 405 tablet
  SKELETIN 405 tablet
   1 091,00 Kč  
  bez DPH 948,70 Kč   
  ks
   
   
  • klouby*

  • kosti, vlasy, nehty**

  • močový měchýř - ledviny***

  • kůže, hojení****

  Skeletin je bioinformační přípravek s obsahem unikátních přírodních látek, zejména manganu, který podporuje normální stav kostí a tvorbu pojivových tkání. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídící frekvence podkorových center mozku regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a k vyvolání zpětného regeneračního procesu.

  Lidská kostra se skládá přibližně ze 206 kostí, které jsou vzájemně spojeny v důmyslný opěrný systém. Ve spojení jednotlivých kostí hraje zásadní roli chrupavčitá tkáň, která chrání povrch kostí v místech kloubních spojení před nadměrným opotřebením. Pro stavbu kostí jsou potřeba jednak minerální látky, které představují 60 % kostní tkáně (jedná se hlavně o vápník, fosfor a hořčík) a kolagen, který tvoří 24 % kostní tkáně. Díky obsahu minerálních látek jsou kosti pevné a tvrdé a díky kolagenu pružné v tahu i tlaku. Pokud kostem chybí minerální látky, stávají se měkčí (osteomalacie) a řidší (osteoporóza) a mají tendenci se ohýbat a velmi snadno se zlomí. Pokud kostem chybí elastický kolagen, jsou sice tvrdé, ale velmi křehké a nevydrží potřebnou zátěž. Kolagen je také základní chemickou látkou, která až ze 40 % utváří chrupavčitou tkáň. Ta obaluje styčné plochy kloubních spojení a chrání je tím před nadměrným opotřebením. Pro udržení zdravých kostí a kloubů je důležité dodržovat po celý život dostatečnou, avšak přiměřenou tělesnou aktivitu a dodávat tělu dostatečné množství látek potřebných pro stavbu a jejich obnovu.

   

  Použití přírodního doplňku stravy Skeletin

  • udržuje zdravé klouby* (kolagen) 

  • zajišťuje normální stav kostí, vlasů a nehtů** (Kopřiva dvoudomá)

  • podporuje zdraví kůže a hojení ran**** (šípková růže)

  • zdraví močového měchýře a ledvin*** (šípková růže)

  • antioxidant, podporuje přirozenou obranyschopnopst organismu*** (šípková růže)

  Energetické působení Skeletinu podle principů TČM

  Skeletin ovlivnuje především energetickou dráhu ledvin a močového měchýře, žaludku, slinivky a plic, dále pak dráhu srdce a tří zářičů (tří ohnišť).

  Účinné ingredience

  Prášek ze sépiové kosti, kolagen, rybí olej, extrakt ze stonku a listu kopřivy dvoudomé, síran manganatý, extrakt z plodu šípkové růže.

  Složení Skeletinu

  Sépiová kost: Díky svému obsahu vápníku je sépiová kost v čínské medicíně doporučována k léčbě symptomů vznikajících při nedostatku vápníku v těle jako lámavé nehty, zubní kaz, měknutí a řídnutí kostí, křivice a stagnace růstu.

  Kolagen: Ve Skeletinu je kolagen přítomen v tzv. hydrolyzované formě, což znamená, že původní makromolekula kolagenu je enzymaticky rozštěpena na mnohem menší částice – peptidy a aminokyseliny. V cílové tkáni, chrupavce, se uplatňují jednak jako stavební kameny pro syntézu vlastního kolagenu a zároveň stimulují syntetickou činnost chrupavčitých buněk – chondrocytů. Tímto způsobem podporuje kolagen regenerační procesy v kloubních tkáních a nahrazuje ztrátu kolagenu způsobenou jejich nadměrným namáháním, nedostatečnou výživou nebo zánětlivými procesy. Kolagen zlepšuje kvalitu i všech ostatních pojivových tkání šlach, vazů a kostí a kůže.

  Rybí olej: Je zdrojem vitaminu A, D a nenasycených mastných kyselin. Tyto nenasycené mastné kyseliny (nazývané také omega-3) se v lidském těle přeměňují na protizánětlivé prostaglandiny.

  Růže šípková: Extrakt obsahuje řadu vitaminů (A, K, B, E), především však vitamin C.

  Kopřiva dvoudomá: Je zdrojem chlorofylu, celé řady vitaminů (B, K, E, C) a minerálních látek (Si, Fe, P, Ca, Mg,...). 

  Mangan: Biogenní stopový prvek.

  Složení 1 kapsle:

  sójový olej, želatinová kapsle, prášek ze sépiové kosti (105 mg), glycerin – zahušťovadlo, kolagen (55,1 mg), rybí olej (43,1 mg), voda, extrakt ze stonku a listu kopřivy dvoudomé (18,5 mg), glycerol monostearát – plnivo, síran manganatý (0,6 mg manganu v jedné kapsli, tj. 30% RHP*), extrakt z plodu šípkové růže (12,3 mg), včelí vosk – leštící látka, karamel – přírodní barvivo, lecitin – emulgátor. *RHP referenční hodnota příjmu

  Doporučené dávkování

  2–2–1 kapsle denně, nejlépe po jídle.
  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po třech týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
  Vzhledem k chronické povaze problémů s pohybovým aparátem a k tomu, že pro regeneraci kostní a chrupavčité tkáně je třeba počítat s delším časovým obdobím, doporučujeme užívat Skeletin minimálně po dobu tří měsíců.
  Během užívání přípravku je vhodné zvýšit příjem tekutin.

  Upozornění: 
  Přípravek není určen dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám a osobám s přecitlivělostí na včelí, sójové a mořské produkty. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. 

  Způsob skladování: 
  Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C a chraňte před mrazem.

  Celková hmotnost 1 kapsle:
  750 mg

  Obsah:
  135 kapslí

  Výrobce:
  Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

   
  SKELETIN SKELETIN
  SKELETIN SKELETIN
   
  Máte nějaký dotaz na tento produkt? Neváhejte a zeptejte se nás.
  *
   
   
  *
   
  00
   
   
  © Člen Energy Brno
  « Předchozí