MYCOCARD při nákupu nad 5000,-Kč*

MYCOCARD při nákupu nad 5000,- Kč*
Slevy se nesčítají.

Dostupnost Skladem na prodejně
1 Kč
MYCOCARD při nákupu nad 5000,-Kč*
MYCOCARD při nákupu nad 5000,-Kč*
Akce

*Všechny zvýhodněné ceny platí pouze pro členy Energy.

Do hodnoty nákupu PRODUKTU ZA 1 Kč se nezahrnují: akční nabídka Beauty kosmetiky, čajů a veterinární
akční nabídka! Slevy se nesčítajíKaždou kombinaci za 1 Kč lze nakoupit maximálně 3x v měsíci na 1 registrační číslo. Akce koncentrát za 1 Kč při nákupu nad 5000 Kč bude v listopadu a prosinci (2023) pozastavena.

Jedná se o doplňky stravy a kosmetiku. Akce platí od 1. 11. do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob. 

MYCOCARD

představuje přírodní produkt obsahující kombinace vzácných hub a bylinných extraktů. Dle TČM náleží k prvku Oheň. Ovlivňuje dráhu srdce a tenkého střeva.

Svým působením přispívá k harmonizaci dráhy srdce a tenkého střeva. Harmonizuje tak obtíže, které se odrážejí ve hmotě příslušných orgánů a tkání, jež zároveň vyživují a celkově posilují

Účinné ingredience

Extrakt z outkovky pestré, extrakt z lesklokorky lesklé, extrakt z karbince evropského. 
Síla a synergie pečlivě vyváženého komplexu vzácných hub a bylinných extraktů. Mycocard náleží podle metody Regenerace v Pentagramu® k elementu Ohně a posiluje tak dráhu srdce a tenkého střeva.

Doporučené dávkování:
1 kapsle 3x denně. Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování!

Upozornění:
Není určeno pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

Způsob skladování:
Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: