OFFTUSIN při nákupu nad 3000,-Kč*

OFFTUSIN při nákupu nad 3000,- Kč*
Slevy se nesčítají.

 

1 Kč
OFFTUSIN při nákupu nad 3000,-Kč*
OFFTUSIN při nákupu nad 3000,-Kč*
Akce

Do hodnoty nákupu PRODUKTU ZA 1 Kč se nezahrnují: akční nabídka Beauty kosmetiky, čajů a veterinární
akční nabídka! Slevy se nesčítajíKaždou kombinaci za 1 Kč lze nakoupit maximálně 3x v měsíci na 1 registrační číslo. Akce koncentrát za 1 Kč při nákupu nad 5000 Kč bude v listopadu a prosinci (2023) pozastavena.

Jedná se o doplňky stravy a kosmetiku. Akce platí od 1. 11. do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob. 

 

OFFTUSIN

je přírodní produkt obsahující pět nejúčinnějších extraktů pro posílení přirozené obranyschopnosti* a zdraví horních cest dýchacích**.
Echinacea (třapatka nachová) napomáhá přirozené obranyschopnosti* a zajišťuje zdraví horních cest dýchacích**.
Jedná se o malá dražé, která mají jako svoji hlavní náplň práce, boj proti kašli.

Účinné ingredience

Extrakt z třapatky nachové (Echinacea), černého bezu, kořene muškátu, břečťanu popínavého a lišejníku islandského.

Echinacea purpurea (list) – všem známá, nicméně v mnoha ohledech nepřekonatelná třapatka nachová, která zvyšuje přirozenou obranyschopnost. Doporučuje se užívat, pokud je jakýmkoliv způsobem oslabena obranyschopnost organismu.

Pelargonium sidoides (kořen) – extrakt z kořene léčivého muškátu z Jižní Afriky. Afričtí domorodci používají kořeny této rostliny zejména k léčbě plicních onemocnění. 

Hedera helix (list) – výtažek z listů břečťanu popínavého.

Sambucus nigra (plod) – extrakt černého bezu.

Cetraria islandica – lišejník islandský nebo také pukléřka islandská či islandský mech.

Doporučené dávkování:

Dospělí 1 tabletu 3x denně, v akutním případě 1 tabletu každou hodinu, nejvýše však 5 tablet za den. Děti od 6 do 12 let 2 tablety denně. Tabletu doporučujeme nechat v ústech postupně rozpustit a alespoň 15 minut nepít a nejíst. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: 

Výrobek není určen pro děti. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

 Způsob skladování:

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10-25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pentagram
Hmotnost: 0.2 kg
Účinné ingredience: Bylinný extrakt (kostival lékařský, puškvorec obecný, turan kanadský, trnovník akát, tužebník jilmový, arnika horská, kopr vonný, jírovec maďal, lnice květel, lékořice lysá, celík zlatobýl, vavřín vznešený, pískavice řecké seno, komonice lékařská, zázvor lékařský, lichořeřišnice větší), rostlinné oleje (lněný, ricinový a podzemnicový), éterické silice (benzoeová, brčálová, levandulová, myrtová, pimentovníková, tújová, tymiánová, skořicová, rozmarýnová, eukalyptová, kafrová), termální třetihorní voda, humát draselný, humátové lipozomy, vitamin E, kombinace extraktů z myrhy, kadidlovníku a dracény.
Objem: 50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: